
1.Suitable għal materjal ta 'siġillar termali- ta' borża tal-kubi tas-silġ, bħal PE, LDPE u l-bqija. Il-magna awtomatika li tagħmel il-borża tas-silġ li tintrema tista 'titħaddem faċilment minn persuna waħda biss, u l-veloċità tista' tintlaħaq aktar minn 150pcs/min.
2. Hija l-ewwel linja ta 'produzzjoni awtomatika sħiħa tal-kubi tas-silġ tal-plastik, fil-proċess ta' produzzjoni ta 'prodotti lesti u skart jistgħu jiġu separati manwalment u awtomatikament, magna teħtieġ persuna waħda biex topera, b'ħin ta' xogħol kontinwu twil, produzzjoni għolja, vantaġġi artifiċjali baxxi;
3. Il-magna li tagħmel il-borża tas-silġ li tintrema awtomatika tadotta kontroll tal-mikrokompjuter, għalf tat-teknoloġija tal-konverżjoni tal-frekwenza sħiħa tal-mutur ibridu bi tliet fażijiet -, għadd awtomatiku, u n-numru ta 'biċċiet jista' jiġi ssettjat fi kwalunkwe ħin;
4.Jista 'jippersonalizza diversi forom ta' moffa ta 'sikkina, tagħbija u ħatt faċli.





FAQ:
1.Q:Are inti fabbrika tal-makkinarju jew kumpanija kummerċjali?
R: Aħna fabbrika tal-makkinarju, u għandna wkoll kumpanija kummerċjali waħda.
2.Q:fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
R: Aħna jinsabu fil-Belt ta ' Ruian, Provinċja ta ' Zhejiang, iċ-Ċina. Minn SHANGHAI bl-ajru huwa 40 minuta, bil-ferrovija huwa 4 sigħat. Minn GUANGZHOU bl-ajru huwa sagħtejn.
3.Q:How ħafna snin ta 'garanzija? Tista’ tgħallimna?
R: Normalment, aħna nagħtu lill-klijent żmien ta 'garanzija ta' sena. Għandna wkoll servizz ta 'tekniku barrani biex jgħinek tinstalla l-magni.
4.Q:X'inhu l-metodu ta 'ħlas?
R: Nistgħu naċċettaw T/T, L/C, Western Union, Moneygram u eċċ.
5.Q:What huma s-swieq ewlenin għall-prodotti tiegħek?
R: Il-prodotti tagħna huma esportati lejn l-Amerika ta 'Fuq, l-Amerika t'Isfel, l-Ewropa tal-Lvant, l-Asja tax-Xlokk, l-Afrika, l-Oċeanja, il-Lvant Nofsani, l-Asja tal-Lvant u l-Ewropa tal-Punent.
6.Q:What huwa l-ħin medju taċ-ċomb?
R: Peak Season Lead Time: xahar. Ħin ta 'Lead Time Off Staġun: fi żmien 15-30 ġurnata tax-xogħol.
| Mudell | MF-700 |
| Tul tal-Produzzjoni | 200-400mm |
| Wisa 'tal-produzzjoni | 240-330mm |
| Ħxuna tal-film | 0.008-0.02mm |
| Veloċità tal-Produzzjoni | 40-150piece/min |
| Qawwa Prinċipali | 1.5KW |
| Enerġija grossa | 5kw |
| Sors tal-Enerġija | 220V 50HZ |
| Piż | 600kg |
| Daqs tal-Magni (L * W * H) | 2800 × 1190 × 1500mm |
It-tags Popolari: borża tas-silġ li tintrema awtomatika li tagħmel il-magna, iċ-Ċina borża tas-silġ li tintrema awtomatika li tagħmel il-manifatturi tal-magni, fornituri, fabbrika











