
Magni li Nagħmlu l-borża tat-Trash tal-Istilla bijodegradabbli
Magni tal-Bijodegradabbli Star Seal Trash Bag Making Machine hija ddisinjata b'mod speċjali biex tipproduċi boroż taż-żibel bijodegradabbli ta' siġill stilla (qiegħ forma ta' stilla-forma ta' stilla) minn materjali eko-friendly bħal PLA, PBAT, komposti bbażati fuq lamtu tal-qamħ-, u films bijodegradabbli oħra. Il-magna tintegra t-tkebbib, it-tiwi, is-siġillar bis-sħana, it-tqattigħ kiesaħ, il-formazzjoni tal-qiegħ tal-istilla, l-għadd awtomatiku, u l-istivar f'linja ta 'produzzjoni waħda kompletament awtomatika.
Il-boroż taż-żibel prodotti mill-magna li tagħmel il-boroż taż-żibel issiġillati tal-istilla-għandhom firxa wiesgħa ta 'użi fil-ħajja ta' kuljum. Borża taż-żibel tas-siġill tal-istilla bijodegradabbli li tagħmel il-magna li tagħmel l-istruttura unika tal-qiegħ (istilla-issiġillata) tal-istilla tagħha ġġib kapaċità ta 'ġarr ta' tagħbija-aktar b'saħħitha u stabbiltà minn basktijiet taż-żibel b'qiegħ ċatt-ordinarju.
Il-vantaġġi ewlenin tal-boroż taż-żibel issiġillati b'istilla-minn boroż ordinarji b'qiegħ ċatt-:
Karatteristiċi:
1.Il-qiegħ tal-borża għandu kapaċità qawwija ta 'tagħbija-
2.Jista 'toqgħod wieqfa
3.Sħan-issiġilla sew
4.Id-distribuzzjoni tat-tagħbija-hija uniformi

Il-fabbrika tagħna tispeċjalizza fil-manifattura ta' magni tal-film minfuħ, magni li jagħmlu-basktijiet, magni tal-istampar, u magni tal-pelletizing. Il-workshop tagħna huwa mgħammar b'teknoloġija moderna u tim dedikat ta 'professjonisti tas-sengħa. Aħna nkunu kburin bl-impenn kontinwu tagħna għall-kwalità u l-innovazzjoni, u naħdmu biex inżommu l-magni tagħna konformi mal-istandards tal-industrija. Il-workshop tagħna huwa-organizzat tajjeb, u jippromwovi atmosfera produttiva fejn l-attenzjoni għad-dettall hija apprezzata ħafna. Aħna ddedikati biex nilħqu l-ħtiġijiet tal-klijenti tagħna u nipprovdulhom soluzzjonijiet ta 'makkinarju affidabbli.
FAQ:
1.Q:Are fabbrika tal-makkinarju jew kumpanija kummerċjali
A: Aħna fabbrika tal-makkinarju, u għandna wkoll kumpanija kummerċjali waħda
2.Q:fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
A: Aħna jinsabu Ruian City, Provinċja ta 'Zhejiang, iċ-Ċina
Minn SHANGHAI bl-ajru huwa 40 minuta, bil-ferrovija huwa 4 sigħat.
Minn GUANGZHOU bl-ajru huwa sagħtejn.
3.Q:X'tip ta 'magna għandek?
A: Aħna qed jispeċjalizzaw fil-manifattura ta 'diversi magni li jagħmlu l-boroż tal-plastik, magna tal-istampar rotogravure, slitter, nfiħ tal-film
magna, eċċ...
4.Q: Kif nista 'nkun naf li l-magna tiegħek taħdem tajjeb?
A: Qabel il-kunsinna, aħna nittestjaw il-kundizzjoni tax-xogħol tal-magna għalik.
5.Q: Kif nista 'nkun naf li l-magna tiegħek hija ddisinjata għall-prodott tiegħi?
A: Tista 'tibgħatilna kampjuni tal-prodott tiegħek u aħna nittestjawha fuq il-magna.
6.Q:X'inhu s-servizz ta' wara-bejgħ tiegħek?
A: Aħna nibagħtu lit-tekniku professjonali tagħna biex jinstalla u jittestja l-magna.
7.Q:X'inhu l-metodu ta 'ħlas?
A: Nistgħu naċċettaw T/T, L/C, Western Union, Moneygram u eċċ.
Is-Servizz tagħna:
1 Sena Garanzija!
100% Kwalità Tajba!
Servizz onlajn ta' 24 siegħa!
| Mudell tal-magna | MFG-400 * 2 |
| Veloċità tat-teħid tal-borża | 30-190 borża / min kull waħda linji |
| Veloċità massima tal-film | 120m/min |
| Tul ta' kif issir il-borża | 100-1200mm |
| Wisa 'tal-borża li tagħmel | 60-300mm |
| Ħxuna tat-teħid tal-borża | 0.005-0.015mm |
| Metodi ta 'teħid ta' boroż | borża taż-żibel li tissiġilla l-istilla |
| Sistema ta 'kontroll tal-magna | PLC |
| Materjal tmigħ | 4pcs ta 'mutur AC 370w b'kontroll inverter |
| Kontroll tat-tul tal-borża | 2pcs ta '2kw mutur servo |
| Żoni ta 'kontroll tat-temperatura | tisħin relay solidu |
| Preċiżjoni tal-kontroll tat-temperatura | ±2 gradi |
| Qawwa tat-tisħin | 2kw |
| Parti ta 'trazzjoni | 2pcs ta 'mutur AC 370w b'kontroll inverter |
| Qawwa tal-mutur tal-istralċ | 2pcs ta 'mutur AC 370w b'kontroll inverter |
| Kontroll tat-turntable | Kontroll tal-mutur li jnaqqas |
| HMI | Kontroll touch screen |
| Qawwa totali tal-magna | 12kw |
| Dimensjoni tal-magna | 6200 * 1800 * 1800mm |
It-tags Popolari: bijodegradabbli stilla siġill trash borża li tagħmel il-magna, iċ-Ċina bijodegradabbli stilla siġill trash borża manifatturi tal-magni, fornituri, fabbrika









