Introduzzjoni
F'dawn l-aħħar snin, l-attenzjoni dejjem tikber tan-nies għal kwistjonijiet ambjentali wasslet għall-iżvilupp ta 'magni li jagħmlu l-borża taż-żibel taż-żibel tal-plastik. Din il-magna tintuża b'mod speċjali biex tipproduċi boroż taż-żibel tal-plastik, li jintużaw ħafna fid-djar, uffiċċji u postijiet pubbliċi biex jiddisponi miż-żibel. Il-Magni li Nagħmlu l-Borża taż-Żibel tal-Plastik għandhom xi karatteristiċi u funzjonalitajiet uniċi li jagħmluhom ideali għall-manifatturi. Wieħed mill-vantaġġi l-aktar prominenti tiegħu huwa l-veloċità għolja tal-produzzjoni tiegħu. Il-magna tista 'tipproduċi sa 600 borża kull minuta, li hija kisba notevoli. Dan ifisser li l-manifatturi jistgħu jipproduċu numru kbir ta 'boroż f'perjodu qasir ta' żmien biex jissodisfaw id-domanda tas-suq. Barra minn hekk, il-magna hija faċli biex topera u teħtieġ intervent uman minimu, tiffranka ħin u flus. Karatteristika notevoli oħra tal-magna li tagħmel il-borża tal-plastik taż-żibel hija l-flessibilità li toffri. Din il-magna tista 'tipproduċi boroż ta' daqsijiet u ħxuna differenti skond il-ħtiġijiet tal-klijenti. Fl-aħħarnett, din il-versatilità tagħmilha adattata għal firxa wiesgħa ta 'applikazzjonijiet bħall-ġestjoni tal-iskart domestiku, il-ġestjoni tal-iskart industrijali u t-trattament tal-iskart tal-isptar. Il-magna tista 'timmaniġġja diversi tipi ta' materjali inklużi Polyethylene ta 'Densità Għolja (HDPE), Polyethylene ta' Densità Baxxa (LDPE) u Polypropylene (PP).
Karatteristika
Il-Magni tal-Għamla tal-Bogżijiet taż-Żibel tal-Plastik hija wkoll favur l-ambjent- peress li tuża materjali riċiklati. Il-magna tista 'tipproduċi boroż magħmula minn materjal bijodegradabbli li jkisser b'mod naturali u ma jagħmilx ħsara lill-ambjent. Dan huwa vantaġġ notevoli minħabba t-tħassib dejjem jikber dwar l-impatt tal-iskart tal-plastik fuq il-pjaneta. Il-manifatturi jistgħu jipproduċu boroż li jistgħu jerġgħu jintużaw mingħajr ma jikkompromettu l-kwalità biex jissodisfaw il-ħtiġijiet ta 'konsumaturi konxji mill-ambjent. Il-magna hija wkoll iddisinjata biex tkun dejjiema u affidabbli. Hija teħtieġ manutenzjoni minima u tista 'taħdem għal żmien twil mingħajr ebda falliment. Dan inaqqas il-ħin ta 'waqfien u l-ispejjeż tal-manutenzjoni assoċjati mal-magna. Barra minn hekk, il-magna hija faċli biex tnaddaf u tinżamm, u tagħmilha l-ewwel għażla tal-manifattur. B'mod ġenerali, il-prodotti tagħna huma investiment utli għall-manifatturi tal-boroż tal-plastik. Għandu ħafna vantaġġi bħal veloċità tal-produzzjoni mgħaġġla, flessibilità qawwija, protezzjoni ambjentali u durabilità. Il-magna tista 'tipproduċi boroż ta' daqsijiet u ħxuna differenti għal varjetà ta 'applikazzjonijiet. Fl-aħħarnett, il-magna teħtieġ intervent uman minimu u hija faċli biex topera, u tagħmilha l-ewwel għażla tal-manifattur. Joffri soluzzjoni sostenibbli għar-rimi tal-iskart fost it-tħassib dejjem jikber dwar kwistjonijiet ambjentali.

| Mudell tal-magna | MFG-400 * 2 |
| Veloċità tat-teħid tal-borża | 30-190 borża/min kull linja |
| Veloċità massima tal-film | 120m/min |
| Tul ta' kif issir il-borża | 100-1200mm |
| Wisa 'tal-borża li tagħmel | 60-300mm |
| Ħxuna tat-teħid tal-borża | 0.005-0.015mm |
| Metodi ta 'teħid ta' boroż | borża taż-żibel li tissiġilla l-istilla |
| Sistema ta 'kontroll tal-magna | PLC |
| Materjal tmigħ | 4pcs ta 'mutur AC 370w b'kontroll inverter |
| Kontroll tat-tul tal-borża | 2pcs ta '2kw servo mutur |
| Żoni ta 'kontroll tat-temperatura | tisħin relay solidu |
| Preċiżjoni tal-kontroll tat-temperatura | ±2 0C |
| Qawwa tat-tisħin | 2kw |
| Parti ta 'trazzjoni | 2pcs ta 'mutur AC 370w b'kontroll inverter |
| Qawwa tal-mutur tal-istralċ | 2pcs ta 'mutur AC 370w b'kontroll inverter |
| Kontroll tat-turntable | Kontroll tal-mutur li jnaqqas |
| HMI | Kontroll touch screen |
| Qawwa totali tal-magna | 12kw |
| Dimensjoni tal-magna | 6200 * 1800 * 1800mm |
It-tags Popolari: magna tal-issiġillar tal-qiegħ b'veloċità għolja kompletament awtomatika għal basktijiet mingħajr qalba fuq magna f'rombli, magna tas-siġillar tal-qiegħ b'veloċità għolja kompletament awtomatika taċ-Ċina għal basktijiet mingħajr qalba fuq manifatturi ta 'rombli, fornituri, fabbrika










