Magni li jagħmlu l-borża tas-silġ tal-PE li jintremew wara l-użu tal-plastik

Adattat għal materjal ta 'siġillar termali ta' borża tal-kubi tas-silġ, bħal PE, LDPE u l-bqija. Il-magna tista 'titħaddem faċilment minn persuna waħda biss, u l-veloċità tista' tilħaq aktar minn 150pcs/min.

| Mudell | MF-700 |
| Tul tal-Produzzjoni | 200-400mm |
| Wisa 'tal-produzzjoni | 240-330mm |
| Ħxuna tal-film | 0.008-0.02mm |
| Produzzjoni Veloċità | 40-150biċċa/min |
| Qawwa Prinċipali | 1.5KW |
| Enerġija grossa | 5kw |
| Sors tal-Enerġija | 220V 50HZ |
| Piż | 600kg |
| Daqs tal-Magni (L * W * H) | 2800 × 1190 × 1500mm |
It-tags Popolari: magna li tagħmel il-borża tal-kubi tas-silġ tal-plastik li jintremew, iċ-Ċina li tintrema borża tas-silġ tal-pe tal-plastik li tagħmel il-manifatturi tal-magni, fornituri, fabbrika















