
Karatteristika:
1. Iddisinjat b'mod speċjali għas-siġillar bis-sħana u għat-tqattigħ tal-borża tal-flokkijiet tat-T-. Jista 'jiġi ippanċjat awtomatikament f'żewġ linji ta' produzzjoni li jżidu l-produzzjoni u jiffrankaw il-ħaddiema.
2. Disinni ta 'binarji doppji, linji ta' produzzjoni doppji, skaners tar-ritratti doppji, muturi servo doppji.
3. Photocell għal reġistrazzjoni preċiża tal-punti tal-istampar tal-film jekk il-photocell ma tistax taqbad il-punt tal-istampar il-magna tieqaf awtomatikament.
4. Veloċità ta 'kontroll tal-inverter, tħaddim faċli, tnaqqas il-konsum elettriku.
5. Meta l-boroż tal-ħruġ jilħqu n-numru ta 'l-issettjar, il-magna tal-punch se tikklampja l-boroż, mingħajr waqfien.
6. Xafra tas-siġillar iddisinjata ġdida, meta x-xafra jeħtieġ li tiġi ċċarata, tista 'tiddawwar 100 grad U ffissata. Ikun sikur u faċli biex tieħu ħsieb.
7. Is-siġillar b'saħħtu u l-boroż tal-ħruġ li jkunu tiċrita pulit.
8. Il-magna tal-ippanċjar tuża ċilindru ta 'arja u likwidu taħt pressjoni, għalhekk il-ħoss huwa baxx u l-konsum tal-gass huwa żgħir.
Il-magna li tagħmel il-borża hija mfassla biex tissodisfa t-talbiet differenti tas-suq. Ħafna xerrejja jqabblu l-prezzijiet tal-magni tal-manifattura tal-boroż tal-plastik fil-Pakistan meta jixtru tagħmir. Dan il-mudell jispikka għall-prestazzjoni affidabbli tiegħu.
Dawn il-magni huma siġillar bis-sħana u qtugħ tas-sħana borża li tagħmel magna, li huma suit għall-istampar u mhux -istampar borża li tagħmel. Il-materjal tal-borża huwa HDPE, LDPE. Jekk qed tfittex l-aktar borża tal-plastik kompetittiva li tagħmel il-prezz tal-mahcine fil-Pakistan, dan il-mudell joffri bilanċ eċċellenti ta 'kwalità u spiża.




Servizz ta' wara l-bejgħ:
100%Kwalità Tajba tal-Magni
SenaĦin ta' Garanzija
24 sigħat Servizz On Line
Tekniku Barrani Disponibbli
Ikkuntattja Girl:Ms.Amy
| Mudell | DFR-450X2 |
| Wisa' tal-Borża | 200mm - 400 mm |
| Tul tal-borża | 330mm - 650 mm |
| Ħxuna tal-film | 10-35µm |
| Veloċità tal-Produzzjoni | 100-300pcs/min * 2 Linji |
| Issettja l-Veloċità tal-Linja | 110-150m/min |
| Dijametru tal-Film Unwind | Φ900mm |
| Qawwa Totali | 16KW |
| Konsum tal-arja | 6HP |
| Piż tal-Magni | 2800KG |
| Dimensjoni tal-Magni | L7500 * W1700 * H1900mm |
It-tags Popolari: borża tal-plastik li tagħmel il-prezz tal-magna fil-Pakistan, Ċina borża tal-plastik li tagħmel il-prezz tal-magna fil-Pakistan manifatturi, fornituri, fabbrika









